اخبار مهم
Home / ورزشی / چرا معینی چک خسرو و رحمتی را امضا نکرد؟
2053245_742.jpg

چرا معینی چک خسرو و رحمتی را امضا نکرد؟

به گزارش smrc، پنجشنبه‌ای که گذشت برای مسعود معینی عضو هیأت‌مدیره باشگاه استقلال به سختی سپری شد.

وی که از شمال به سمت تهران می‌آمده به دلیل لغزندگی جاده و همچنین خواب‌آلودگی دچار سانحه شدید رانندگی می‌شوند و از ناحیه صورت و گردن به شدت آسیب می‌بینند. در جریان این تصادف همچنین اتومبیل به شدت آسیب دید.

مسعود معینی درخصوص این سانحه اظهار داشت: بعد از تونل کندوان دچار خواب‌آلودگی شدم و متوجه شدم ماشین به شدت به گارد‌ریل برخورد کرد و سپس به هوا رفت. خدا به من خیلی رحم کرد. نزدیک بود ته دره بروم اما از ناحیه سر و صورت و گردن آسیب دیدم و ماشینم حسابی از بین رفت.

وی افزود: از بس که فکرم مشغول مسائل استقلال است، افتادن چنین اتفاق‌هایی طبیعی است. متأسفانه ما را به جان هواداران انداختند و مدام به من می‌گویند چرا چک‌ها را به موقع امضا نکردم. در حالی که کسی نمی‌داند دلیل آن چه بوده است. این چک‌ها مصوبه هیأت‌مدیره نداشت و اگر امضا می‌کردم فردا روزی همین هواداران و وزارت ورزش و همین هیأت‌مدیره یقه من را می‌گرفتند که چرا بدون اجازه مصوبه هیأت‌مدیره این چک‌ها را امضا کردم. حدود ۶۰۰ میلیون تومان از این پول برای خسرو حیدری، ۲۰۰ میلیون تومان برای رحمتی و فکر می‌کنم حدود ۱۵۰ میلیون برای کریمی بود. ظاهرا رحمتی و حیدری خودشان با اسپانسر باشگاه صحبت کرده و گفته بودند چک برگشتی دارند و به همین دلیل برای آنها از سوی اسپانسر چک صادر شده. من در جلسه هیأت‌مدیره ناراحتی خودم را از این اتفاق اعلام کردم و گفتم چطور ممکن است اسپانسر باشگاه چک را به نام شخص صادر می‌کند در حالی که مصوبه هیأت‌مدیره ندارد و اصلا دلیلی ندارد که اسپانسر برای افراد خاص چک بدهد. او باید چک را به باشگاه بدهد. مگر بقیه بازیکنان نباید پول بگیرند؟ همین اتفاقات باعث دلخوری برخی از بازیکنان شد. چرا باید همه اتفاقات به گردن من بیفتد؟ من کار قانونی انجام دادم و برای دفاع از خودم مجبور هستم که این صحبت‌ها را انجام بدهم.

می فایل