اخبار مهم
Home / سیاسی / مهم‌ترین اولویت‌ دولت اعلام شد
2045875_136.jpg

مهم‌ترین اولویت‌ دولت اعلام شد

به گزارش smrc، محمدباقر نوبخت عصر امروز در بدو ورود به هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اجرای پروژه‌های عمرانی در استان هرمزگان و تأثیر آنها در کل کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی در ادامه بیان‌داشت: بسیاری از پروژه‌های موجود در استان هرمزگان در سطح ملی مطرح هستند و لذا تأمین اعتبار به‌موقع و اجرای آنها مورد توجه ویژه دولت قرار دارد.

سخنگوی دولت اظهار امیدواری‌کرد: برخی مشکلات و مسائل استان در نشست‌های شورای برنامه‌ریزی چاره‌جویی و حل شود.

نوبخت، تحقق پروژه‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی و تعیین تکلیف تکمیل این پروژه‌ها تا پایان سال را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت در سال‌جاری عنوان‌کرد.

وی تاکیدکرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای فعالیت شوراهای برنامه‌ریزی استانی، اولویت‌بندی اجرای پروژه‌ها است، تعیین اولویت‌ها در تخصیص اعتبارات و زمان‌بندی مناسب تخصیص اعتبارات از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در نشست‌های شورای برنامه‌ریزی در استان‌ها پیگیری می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی رئیس جمهور با بیان اینکه هدف‌گذاری در زمینه اجرای پروژه‌ها از ابتدای سال با جدیت پیگیری شده است گفت: اکنون برخی از پروژه‌ها افتتاح و بخشی دیگر در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

نوبخت در پایان با اشاره به اینکه محدودیت در اعتبارات همیشه مطرح بوده است تصریح‌کرد: اما باید با اتکای به روش‌های مختلف در زمینه تکمیل پروژه‌ها اقدام کرد.

می فایل