اخبار مهم
Home / فرهنگی / مهران غفوریان به «شیدایی» می‌رود
1852834_694.jpg

مهران غفوریان به «شیدایی» می‌رود

به گزارش smrc به نقل از روابط عمومی برنامه «شیدایی»؛ پنجمین شب شیدایی در دهه ولایت از شبکه دو سیما، با حضور هنرمندان برجسته کشورمان به روی آنتن می‌رود.
 
در بخش نخست، مهران غفوریان بازیگر و کارگردان مجموعه‌های طنز تلویزیون حضور خواهد داشت؛ او بازیگری را با مجموعه طنز جنگ ۳۹، ساخته داریوش کاردان شروع کرد ولی خودش هم خیلی زود به جرگه کارگردانان تلویزیونی پیوست.
 
برنامه «گلها» در سال ۱۳۷۶ اولین تجربه کارگردانی غفوریان بود و سپس تجربه «حرف تو حرف» را داشت؛ همکاری او با مهران مدیری از سال ۱۳۷۷ شروع شد و بعد از آن بود که مجموعه پرطرفدار «این چند نفر» به تجربه‌های کارگردانی غفوریان افزوده شد.
 
زیر آسمان شهر هم جزو مجموعه‌های خوش ساختی بود که غفوریان کارگردانی هر سه سری آن را بر عهده داشت؛ او همچنین در جریان مسابقات خنداننده برتر، توانست به مرحله فینال راه پیدا کند و همراه با امیرمهدی ژوله جایگاه اول را از آن خود کند.
 
در بخش دوم برنامه، مجتبی کبیری خواننده نام آشنای کشورمان حضور می‌یابد؛ او را بیشتر با آلبوم «معرکه» می‌شناسند. مجموعه‌ای که توانست طی سالهای دهه ۸۰ توجه نسل جوان را به سمت خود جذب کند.
 
از دیگر آثار کبیری میتوان به آلبوم‌های ساز مخالف، نگاه و شب و روز اشاره کرد.
 
برنامه تلویزیونی «شیدایی» ویژه دهه ولایت از عید سعید قربان تا غدیر، هر شب بعد از گفتگوی خبری به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود، برنامه‌ای که با مشارکت گروه نرم‌افزاری ویرا و در گروه فرهنگ و خانواده شبکه دو سیما تولید میشود.

می فایل