اخبار مهم
Home / فرهنگی / سریال «رو به راهم کن» در راه تولید برای شبکه یک
2044873_488.jpg

سریال «رو به راهم کن» در راه تولید برای شبکه یک

به گزارش smrc به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مجموعه تلویزیونی«روبه راهم کن» در ۱۳ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای با مشارکت معاونت پژوهشی وآموزشی سازمان تبلیغات اسلامی برای شبکه یک سیما در استان مازندران شهرستان سواد کوه درحال تولید است.
به گفته حمید نوبهار تهیه کننده رو به راهم کن، تمام داستان این مجموعه در استان مازندران می گذرد و تاکنون حدود ۵۰ درصد از تصویر بردرای آن انجام شده است.
 
او افزود: تصویربرداری رو به راهم کن تا یک ماه آینده به اتمام می رسد و البته کار تدوین نیز تا ۱۰ روز آینده شروع خواهد شد.ضمن این که تلاش می‌کنیم در اسفند ماه سریال به پخش برسد البته زمان پخش به شبکه هم بستگی دارد اما زمانی که ما در نظر گرفته‌ایم در اسفند و یا نیمه دوم فرودین سال آینده خواهد بود.
 
«رو به راهم کن» قصه زندگی زن و شوهری را روایت می کندکه زن در حوزه کشاورزی و زیست شناسی نیاز به تحقیقات دارد و باید به استان مازندران سفر کند، همسراوکه استاد جامعه شناسی است او را در این سفر همراهی می‌کند که در آنجا اتفاقاتی که پیرامون سبک زندگی است رخ می دهد.
سولماز حصاری، ژاله درستکار،‌ فرهاد بشارتی، سیامک اشعریون، غلامرضا اوصانلو، سیدجواد زیتونی، سپیده عنایت، مسعود براتی، حسین پرستار،‌ محمد محمد نژاد، محمد عمونژاد، رضا اسماعیلی، محمد زمانی، سهیل رضایی،‌ محمد ابراهیمی، هستی نیک طلب از بازیگران این سریال هستند.
سایر عوامل مجموعه «روبه راهم کن» عبارتند از:کارگردان هانی اکبری، تهیه کننده حمید نوبهار، نویسنده حسن مشگلاتی، مشاور کارگردان و برنامه ریز سعید جلیلی، مدیرتولید حسین کریمی، مدیرتصویربرداری یوسف شهیدی فر.

می فایل