اخبار مهم
Home / سیاسی / رئیس‌جمهور ارتباطات برادرش با مالامیری و دانیال‌زاده را روشن کند
2052745_729.jpg

رئیس‌جمهور ارتباطات برادرش با مالامیری و دانیال‌زاده را روشن کند

به گزارش smrc، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارتباطات احتمالی حسین فریدون با برخی از مفسدان اقتصادی و بدهکاران کلان بانکی، اظهار کرد: فساد در کشور سبب یاس و نا‌امیدی در میان مردم می‌شود.

وی ادامه داد: اعتماد مردم به نظام سرمایه‌ گرانبهایی است که این سرمایه بسیار دشوار به دست می‌آید، لذا یکی از مسائلی که به اعتماد مردم به نظام صدمه وارد می‌کند، فساد میان مسئولان است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس تاکید کرد: فساد در هر جریان سیاسی، جناح و دولتی که باشد، باید با آن برخورد کرد.

گودرزی با اشاره به ارتباطات حسین فریدون با مالامیری و دانیال‌زاده، گفت: بنده به رئیس‌جمهور توصیه می‌کنم به این موضوع ورود کند. این موضوعات را پیگیری و به آنها پاسخ دهد و چنانچه تخلفی صورت گرفته قاطعانه با آن برخورد کند.

وی افزود: رئیس‌جمهور نسبت به این مسئله بی‌تفاوت نباشد و این ارتباط را روشن کند و بهتر است دولت در برخورد با چنین مواردی ابایی نداشته باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه مبارزه با فساد را نباید جناحی کرد، تصریح کرد: بالاترین تهدیدی که برای مبارزه با فساد وجود دارد این است که برخورد با فساد را جناحی کنیم. برای حفظ و سلامت نظام و تقویت اعتماد ملت به نظام، باید با فساد در هر جناح و طیف سیاسی برخورد قاطع و بدون ملاحظه صورت گیرد.

گودرزی با بیان اینکه قوه قضائیه باید به این مسئله ورود کند، تاکید کرد: قوه قضائیه به غیر از ملاحظه نظام، نباید ملاحظه گروه و جریان دیگری را داشته باشد، بنابراین قوه قضائیه ضمن ورود به این موضوع باید تصمیم قاطعی گرفته و  آن را  اجرا  کند و قطعا مردم نیز از قوه قضائیه شجاع، مقتدر، متعهد، دلسوز و انقلابی حمایت می‌کنند.

می فایل