اخبار مهم
Home / سیاسی / در عرصه خودروسازی چون چشم‌مان به‌دنبال تولیدات خارجی بود، نتوانسته‌ایم گامی برداریم
2046779_138.jpg

در عرصه خودروسازی چون چشم‌مان به‌دنبال تولیدات خارجی بود، نتوانسته‌ایم گامی برداریم

به گزارش smrc، صادق محصولی امشب در بیست و هشتمین سالگرد شهادت سردار مسعود قربانی حق درمسجد ولی عصر(عج) بالامحله فومن اظهار داشت: اگر روزی در جبهه‌ها حضور داشتن واجب بود امروز نیز حضور داشتن در جبهه‌های جنگ نرم مهم است و از واجبات محسوب می‌شود.

قائم مقام جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا عمل به تکلیف را برایمان به امانت گذاشتند گفت: ما باید بدانیم خداوندی که ما را در سخت‌ترین شرایط جنگ تحمیلی پیروز گردانید امروز در این جنگ نرم دشمنان نیز ما را پیروز میدان خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه ما باید با پیروی از راه شهدا مسیر درست را انتخاب کنیم تصریح کرد: پیروی از راه شهدا همان مسیر مورد تاکید ائمه اطهار(ع)، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بوده و باید تابع محض ولایت فقیه باشیم.

محصولی با تاکید بر اینکه هر جا که توجه به تکلیف داشتیم موفق و پیروز شدیم افزود: در برخی از مواقع در هر جایگاهی به‌جای این که به خداوند تکیه کنیم به خود متکی بودیم در آن نقطه با شکست مواجه شدیم.

قائم مقام جبهه پایداری خاطرنشان کرد: کشور ما در هر نقطه‌ای اول به خداوند و بعد به افراد انقلابی تکیه کرده و در برخی از فناوری‌ها و دستاوردهای مهمی مثل نانو، هوا فضا، ماهواره، انرژی هسته‌ای و موشکی جزء هفت الی هشت کشور دنیا معرفی شده است.

محصولی با بیان اینکه کشور ما در خودروسازی نیم قرن سابقه دارد افزود: با وجود اینکه سابقه زیادی در خودروسازی داشتیم به این خاطر که چشم ما به‌دنبال تولیدات کشورهای خارجی بود و به تکلیف دینی خود عمل نکردیم نتوانستیم در این عرصه گامی بر داریم.

وی با تاکید بر اینکه ولی فقیه‌مان بر اقتصاد مقاومتی و اقتصاد داخلی تاکید کرده‌اند گفت: اما دولتمردان ما همه توان خود را برای راضی نگه داشتن دنیای غرب صرف می‌کنند و بعد می‌گویند بروید عینک بزنید و عملکرد ما را مشاهده کنید یعنی ما را کور و یا کم بینا می‌دانند.

محصولی با بیان اینکه دولتمردان به منتقدان خود برای دیدن عملکردشان عینک پیشنهاد می‌کنند افزود: دولتمردان از یک طرف می‌گویند که انتقادپذیر هستند اما به منتقدان خود متحجر لقب می‌دهند و همه اینها به‌خاطر عمل نکردن به توصیه شهداست.

وی با اشاره اینکه امروز در دنیا نشانه‌های بارز انقلابمان را مشاهده می‌کنیم گفت: به برکت انقلاب، حضرت امام(ره) و رهبری، در دنیا نشانه‌های بارز انقلاب مشاهده شده و قدرت ما نیز بالاتر رفته است اما چرا تاکنون نتوانسته‌ایم مشکلات معیشتی مردم را حل کنیم؟

قائم مقام جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه افرادی هستند که می‌گویند مقاومت در مقابل دشمنان و کدخدا بی‌عقلی است افزود: آن افراد خود دارای عقل نیستند زیرا میوه عقلانیت، پایداری است و کسانی که در این راه  استقامت نکردند عاقبت به خیر نشدند.

محصولی به گرفتن حقوق‌ها و وام‌های نجومی اشاره کرد و گفت: آیا این عدالت است که برخی افراد در مملکت از حقوق‌ها و تسهیلات نجومی باکمک مسئولان دریافت کنند و برخی از افراد برای تسهیلات ۲ الی ۵ میلیون تومانی اندر خم یک کوچه باشند.

می فایل