اخبار مهم
Home / ورزشی / داورزنی نیامده یک فدراسیون را به توپ بست
2052383_805.jpg

داورزنی نیامده یک فدراسیون را به توپ بست

به گزارش smrc، مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیک از ظهر امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شده است. محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که فقط یک روز از حضورش در این پست می گذرد در ابتدای صحبت هایش ضمن اشاره به سرپرستی اسبقیان در فدراسیون ژیمناستیک گفت: از اداره ٧ ماهه فدراسیون ممنونم، البته اگر بشود اسم اینجا را فدراسیون گذاشت.

وی افزود: معتقدم مشکل شما مشکل پول نیست. فدراسیونی که چهار سال معلوم نیست چه اتفاقی در آن افتاده و چه کاری می کند و پس از سه دوره حسابرسی گزارش شفافی از بخش مالی آن نیست.

داورزنی ادامه داد: تمام هم و غم فدراسیون طی سالیان اخیر اداره خانه ژیمناستیک شهید شیرودی بود. آیا نباید این سوال را از خودمان بپرسیم که کجای آسیا و جهان هستیم؟ چرا باید پس از بیش از سی سال فعالیت گزارشی از حسابدار و ذی حساب و بازرس بشنویم که بیشتر شبیه مصیبت نامه است.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: سوال میکنم فدراسیون ژیمناستیک چه برنامه ای برای المپیک ٢٠٢٠ و ٢٠٢٤ دارد؟ برای بازیهای آسیایی چطور؟ پاسخ روشن است، هیچ برنامه ای وجود ندارد.دوباره سال بعد دوستان می خواهند روضه بخوانند و افسوس بخورند که چه وضعیتی داریم.

داورزنی با اشاره به ابهامات شدید مالی فدراسیون عنوان کرد: بعضی از نکات قابل پیگیری و تامل است تا پاسخگو باشند که منابع چگونه هزینه شده است. باید مستندات ارائه شود.

می فایل