اخبار مهم
Home / سیاسی / تقدیر رئیس مجلس از کاروان پارالمپیک شهدای منا
1857922_176.jpg

تقدیر رئیس مجلس از کاروان پارالمپیک شهدای منا

به گزارش smrc، علی لاریحانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی از کاروان پارالمپیک شهدای منا که در مسابقات پارالمپیک ریو افتخار آفریدند، تقدیر کرد.

متن پیام تقدیر رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کاروان ورزشی پارالمپیک جانبازان و معلولان که باعنوان متبرک شهدای منا در این دوره از رقابتها حضور یافته بودند، بار دیگر افتخاراتی بزرگ برای ملت به ارمغان آوردند.

قهرمانان ملت در عرصه مسابقات با تمام توان و قدرت خویش به مصاف حریفان رفتند و با اتکا به مدد الهی و دعای خیر مردم به نتایج رضایت بخشی دست یافتند و اینها معنا و جلوه‌ای از رشادت و اراده مصمم جوانان ایران اسلامی در دستیابی به قله‌های رفیع موفقیت و پیروزی می باشد که مایه افتخار و مباهات است.

در این دوره که با حوادث تلخ و شیرینی برای کاروان ورزشی ما مصادف شد، شاهد درخشش در رشته‌های فردی و تیمی و به ویژه در بین بانوان سرافراز بودیم که با اهتزاز پرچم مقدس کشورمان و طنین سرود ملی همراه بود که جا دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.

در پایان ضمن تقدیر و خداقوت به تمامی دست‌اندرکاران ورزشی معلولان و جانبازان در رقابتهای پارالمپیک، رئیس فدراسیون، مربیان و اعضای کادر فنی و تمامی ورزشکاران عزیز امیدوارم همواره شاهد موفقیت و سرافرازی قهرمانان این ملت باشیم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

می فایل